Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.04.2019 12:28:08 

Hasiči Radonice

Osobní výstro a výzbroj
Pracovní stejnokroj
je určen pro pohyb na stanici, venkovní zásahy, lesní požáry, technickou asistenci.
 
 
 
FIREMAN III
osvědčený dvoudílný vícevrstvý zásahový oblek pro hasiče, vyvinutý pro SDH.
 
 
 

Zásahová přilba MSA Gallet F1S

Zásahová "full" přilba pro hasiče, Barva: Žlutozelená luminiscenční + pozlacený obličejový štít a vnitřní brýle.Velikost: 50 - 58 cm. Hmotnost: cca 1400g. Standardní upínání s podbradníkem + zátylník, kandahárový úchyt ochranné masky. Certifikace podle EN 443.

 
 

Těžký protižárový oblek ISOTEMP 2000 (kukla s lehkou integrovanou přilbou)

Bezazbestové provedení, pětivrstvý sendvič s parotěsnou membránou, volitelná kukla dle přilby, vyměnitelný zorník (PC/gold 150x250mm, resp. 160 x 300 mm pro F1), postranní ohnivzdorný zip bundy, kalhoty včetně šlí, pětiprsté rukavice (protižárový hřbet, dlaně kůže/KEVLAR), holínky (DIN4843) s vyměnitelnými protižárovými návleky. Komplet obsahuje: Bundu s kuklou, kalhoty včetně šlí, pětiprsté rukavice, holínky (velikost 46). Rozměr obalu (tašky): 380x400x580 mm. Hmotnost: 9,7 kg + brašna 1,8 kg.

 
 
 

Pryžová hasičská zásahová obuv FIREMAN I

Bezpečnostní pryžová holínka odolná proti rizikům spojeným s hašením požárů určená pro hasičské sbory. Certifikace podle EN 15090: 2006. Podšívka z bavlněné tkaniny s obsahem polyesteru zajišťuje zvýšenou odolnost proti otěru. Vkládací stélka podporuje antistatické vlastnosti obuvi a zvyšuje pohodlí. Rozšířená holeň pro snadné zasunutí pracovních kalhot.

 
 
 Zásahové rukavice
Tiffany 8026
  • Čtyřvrstvá  celokožená rukavice s membránou.
  • Vrchním materiálem je hovězí štípenka se speciální úpravou proti zvýšené teplotě, průchodu vody a olejů. Úprava této usně je dále zaměřena  na zvýšenou odolnost proti mechanickým rizikům.
  • Rukavice je vybavena vysoce prodyšnou membránou Porelle®, která je voděodolná a zároveň tvoří bariéru proti bakteriím, krvi a chemickým látkám.
  • Další vrstvu  tvoří kombinace technického Kevlaru® a Nomexu®, která   zvyšuje odolnost proti teplu, oděru a řezu.
  • Poslední vrstvou je bavlněná podšívka.
  • Úpletová manžeta rukavice je vyrobena z  Kevlaru®.
  • Rukavice jsou testovány a certifikovány dle normy EN 659:2004-Ochranné rukavice pro Hasiče
  • Velikostní sortiment:6-7-8-9-10-11-12
 

POŽÁRNÍ VAK

Požární vak je určen k hašení menších požárů lokálního charakteru, dohašování požárů lesního nebo polního porostu.Umožňuje minimalizovat nebezpečí hrozící z doutnajících porostů v oblastech těžko přístupných pro mobilní techniku a v oblastech, kde je obtížné zabezpečit dostatečnou dodávku vody velkou mobilní technikou. Tento ruční hasební prostředek obsluhuje jedna osoba. Hasební látkou je zpravidla směs vody s pěnidlem či smáčedlem v odpovídající koncentraci nebo čistá voda.

Vak je možno také použít pro aplikaci neutralizačních látek při likvidaci rozlitých ropných produktů, případně při drobných haváriích s přítomností chemikálií, lze ji použít i pro aplikaci desinfekčního roztoku při likvidaci následků živelních pohrom, apod.

 

 
   
 
 
 
TOPlist